O mnie

Witaj na moim blogu

Nazywam się Renata Mesjasz i jak się już może zorientowałeś fascynuje mnie marketing wielopoziomowy, który można budować tradycyjnie lub przy pomocy internetu. W obecnych czasach coraz więcej ludzi szuka biznesu, który nie wymaga na samym początku dużego nakładu finansowego , a który pozwoli uzyskać stały dochód. Dzięki temu możemy mieć więcej czasu dla siebie, swojej rodziny i możemy spełniać swoje marzenia.  Temu zagadnieniu poświęcony jest mój blog  jak i coraz bardziej budzącym zainteresowanie tematem biznesu w internecie i zarabianiu w internecie.

Prywatnie

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch pełnoletnich córek. Dobrze czuję się na łonie przyrody, na przykład we własnym ogrodzie. Wraz z mężem od kilku lat z pasją kształtujemy jego wygląd, dbając przy tym, by był to ogród ekologiczny. Bardzo cenię sobie zdrową żywność, dlatego też robię wiele przetworów z darów natury. Lubię usiąść w cieniu wiśni, podziwiać piękno kwiatów rosnących wokoło, słuchać śpiewu ptaków, czytać książkę lub rozmawiać. Moja pasja, to mój ogród i mój dom. Lubię też podróżować, smakować potrawy regionalne, poznawać zwyczaje innych ludzi.                Z wykształcenia jestem  mgr chemii oraz absolwentką WSB we Wrocławiu na kierunku „Marketing Bezpośredni i Mikroprzedsiębiorczość”  właśnie to, od kilku lat mnie fascynuje i jest bardzo interesujące.

Misja

Dlaczego profesjonalnie zajmuję się marketingiem wielopoziomowym w internecie? Bo  jest łatwy, wysoce dochodowy, dostępny dla każdego bez względu na wykształcenie, globalny  i dający niezależność finansową.
Znajdziesz na moim blogu w miarę rozwoju tego projektu mnóstwo cennych informacji, porad i narzędzi dotyczących różnych dziedzin z zakresu marketingu.

Dziedzina ta jest obszerna, a jej zgłębianie fascynujące i bardzo uzależniające.

Chętnie podzielę się informacjami na temat wartościowych produktów i sposobów pracy przez internet. Sama korzystam z porad marketingowców internetowych, którzy kierują się podobnymi wartościami do moich. Są to ludzie o sporym doświadczeniu i wiedzy oraz osiągający niesamowite rezultaty w tym, co robią.