Witaj

Dołącz do grona zadowolonych konsumentów – używaj produktów FM 


Zapraszam do współpracy.

  • kupuj produkty taniej na własne potrzeby
  • dziel się z innymi informacją o tańszych zakupach
  • korzystaj z wielu promocji i programów motywacyjnych
  • otrzymuj produkty zupełnie za  przysłowiową „złotówkę”
  • zarabiaj !!!

Zobacz jakie ekskluzywne zapachy mogą być dla Ciebie. Kliknij w obrazek.

Renata Mesjasz nowe grupy zapachowe

Złoto koloidalne sprzymierzeniec w walce z upływającym czasem

Renata Mesjasz Kolekcja Gold RegenesisKosmetyki z kolekcji β-GLUCAN ACTIVE stworzone zostały w oparciu o innowacyjny i naturalny składnik aktywny: beta-glukan z ziaren owsa.

kolekcja-β-Glucan-Active

FM World Polska jest firmą z branży FMCG, działającą w sektorze marketingu wielopoziomowego. Misją FM World Polska jest dostarczenie wysokiej jakości produktów w atrakcyjnej cenie bezpośrednio do domów Klientów, z pominięciem tradycyjnej sieci sklepowej. Jej celem jest stałe podnoszenie jakości usług i nieustanny rozwój .

Firma została założona w 2004 roku we Wrocławiu przez Artura Trawińskiego. Już trzy lata później, w związku z dynamicznym rozwojem na rynkach zagranicznych, powstała spółka FM GROUP World. Obecnie produkty FM World Polska są znane i cenione w kilkudziesięciu krajach na sześciu kontynentach. Na całym świecie z FM World Polska współpracuje około 589 000 Dystrybutorów, z czego ponad 200 000 działa w Polsce. Firma stwarza idealne warunki dla rozwoju mikroprzedsiębiorczości, m.in. poprzez profesjonalne wsparcie biznesowo-szkoleniowe.

Produktem flagowym FM World Polska są wysokiej klasy perfumy i wody perfumowane „Perfumy FM Federico Mahora”, tworzone przy współpracy z firmami Perfand oraz Drom Fragrances. Marka FM Federico Mahora obejmuje także produkty perfumeryjne (m.in. balsamy, żele pod prysznic, wody po goleniu, kremy do rąk, pianki do golenia, perfumy do włosów oraz inne perfumowane kosmetyki), będące kompleksowym uzupełnieniem zapachów, oferowanych w kolekcjach perfum i wód perfumowanych oraz kolekcje artykułów pielęgnacyjnych, takich jak kolekcja SKIN LAB i SPA SENSES.”Produkty zapachowe”

renatamesjasz fm katalog 2018

Marka „FM MAKE UP” to wysokiej jakości kosmetyki do makijażu, bogate w składniki mineralne, ekstrakty i olejki roślinne, które zapewniają skórze piękny, naturalny wygląd i doskonałą ochronę. Szeroka gama najmodniejszych kolorów pozwala na stworzenie pięknych makijaży, zarówno dziennych, jak i wieczorowych. W ofercie znajdują się kosmetyki stworzone z myślą o różnych typach urody.”Make Up”

Aurile to produkty stworzone nie tylko po to, by się nimi delektować. Unikalne kawy funkcjonalne Aurile są absolutną nowością na polskim rynku. To w 100% kawy naturalne o specjalistycznym działaniu. Po blisko dwóch latach intensywnych badań stworzyliśmy cztery oryginalne formuły, będące odpowiedzią na najważniejsze potrzeby współczesnego człowieka:

  • pomagającą utrzymać prawidłowy poziom metabolizmu,
  • przywracającą młodzieńczy wigor i energię,
  • ułatwiającą koncentrację i naukę,
  • spowalniającą procesy starzenia i redukującą ich efekty.

Logo „FM FOR HOME”sygnuje wysokiej jakości produkty do utrzymania w domu czystości i pięknego zapachu. Asortyment chemii gospodarczej FOR HOME jest systematycznie poszerzany o kolejne artykuły, których przeznaczeniem jest pomoc również w takich dziedzinach, jak np. pielęgnacja i higiena zwierząt domowych oraz czystość samochodu.”For Home”

Klienci i Dystrybutorzy FM World Polska mogą korzystać z usług wirtualnego operatora telefonii komórkowe „FM Mobile”. Telefonia FM Mobile została stworzona specjalnie dla Dystrybutorów FM World Polska, oferując im wysoką jakość usług telefonicznych i dostęp do mobilnego Internetu w konkurencyjnych cenach.”FM Mobile”

 DOŁĄCZ DO  FM World Polska